İstanbulda yapılan konut projeleri

en çok kazandıran yatırım araçları, ev almak, ev projeleri, Gayrimenkul, Gayrimenkul yatırımları, İnşaat Sektöründe Yeni Ev Projeleri, istanbulda ev almak, istanbulda yapılan ev projeleri, istanbulda yapılan konut projeleri, konut almak, Sürdürülebilir Gayrimenkul Politikası, Tokinin En Büyük Konut Projesi

İnşaat sektöründe yeni birçok projenin yanı sıra eski projelerin ikinci, üçüncü etapları start alıyor. Kampanyalı projelerden 50-55 bin TL’ye stüdyo, 70 bin TL’ye 1+1 ya da 145 bin TL’e 2+1 daire almak mümkün…

GAYRİMENKUL tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok kazandıran yatırım araçlarından biri olmayı sürdürüyor. Bunu biz değil tüm dünyada araştırma yapan uluslararası kuruluşlar söylüyor.

Dünyaca ünlü emlak ve yatırım şirketi Knight Frank’ın 52 ülkede yaptığı araştırmaya göre, konut fiyatlarının en çok arttığı ülkeler arasında Türkiye de var. Geçen yıl ülkemizde konut fiyat artışlarının ortalaması yüzde 7.7 oldu. Bu oranla Türkiye, dünya çapında konut fiyatlarının en fazla arttığı 8’inci ülke.

PEŞ PEŞE YENİ PROJELER

Gayrimenkulun bu kadar kazançlı olması, sektörde faaliyet gösteren şirketlerin sürekli yeni projeler üretmesini sağlıyor. Yeni projelerin yanı sıra geçen yıl satışa çıkarılan projelerin ikinci, üçüncü etaplan da start alıyor.

Beyaz İnşaat’in Kırkkonak Tarabya’sı, Belçikalı Extensa’nın Bomonti Palas’ı, Varyap-Gap inşaat’ın Metropol İstanbul’u. Eviya Gatrimenkul’ün EgeBoyu, Teknik Yapı’nın Evora İstanbul Deniz’i, Dumankaya’nın Adres Kampüs’ü, Ağaoğlu’nun Andromeda Plus’ı 2012′nin ilk üç ayında açıklanan yeni projeler.

Geç yıl başlanan yeni projelerden  DAP yapı’nın Dalga Kulesi’nin ikinci, Yeşil İnşaat’ın Innovia’sının da dördüncü etabı satışa sunuldu.

KAMPANYALAR HIZ KESMİYOR

Geçen yıllarda satışa sunulan projelerde de satış kampamalan devam ediyor. Projelerin çoğunda firmalar kendi olanaklarıyla faizsiz taksit seçenekleri sunuyor. Bankalarla anlasan bazı inşaat şirketleri de yüzde 1 peşinat ve arlık yüzde 0.80-0.90 faizle kredi olaııaklan sağlıyor.

Reklamlar

About konutprojeler

İş Fikirleri
Bu yazı makale içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s