Konut Projelerinde Kampanyalar

KORUFLORYA-FLORYA

KAMPANYA AYRINTISI: KoruFlorya 150 m2’nin altında sınırlı sayıdaki yüzde 1 KDV’li daireleriyle ev sahibi olmak isteyenlere de avantaj sunuyor. Projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla vade farksız 48 aya kadar taksitlendirme yapılırken, 120 aya kadar olan taksitlendirmelerde ise uygun oranlarda vade yapılabiliyor.

PROJE BİLGİSİ: Projede, 3+1’den 7+2’ye kadar 52 adet farklı daire tipi bulunuyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Süresiz

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 8 252

“Kampanyamız büyük ilgi görüyor”

Belgin Özyurt (KoruFlorya Satış/Pazarlama

KOOrdİnatÖrÜ): “Kampanyamız büyük ilgi görüyor. Bölgenin en iddialı projesini gerçekleştiriyoruz. Yüzde 1 KDV avantajlı daireler ile ilgili kampanyamız daireler bitene kadar devam edecek.”LIFE İN VERA-ESENYURT

KAMPANYA AYRINTISI: Yüzde 1 KDV’nin yanı sıra yüzde 25 peşin ödeyerek, faizsiz 40 ay vade imkanı yaratılıyor. Ayrıca iki yılda altı ara ödeme imkanı. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim imkanı da var.

PROJE BİLGİSİ: İki adet cadde üzerinde AVM’de 176 ticari alan ve bin 56 konut bulunuyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Satışlar süresince devam edecek.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 0212 607 16 07

“KDV değişikliği avantajları artırdı”

Eyyüp Albayrak (Veta CEO’su): kdv nin de

avantajlı hale gelmesi ile birlikte orta ve uzun vadede önemli avantajları var. KDV avantajı satışlarda önemli fırsatlar yaratacak.

NŞEHİR-ESENYURT

KAMPANYA AYRINTISI: Kampanya kapsamında 82 metrekarelik 2+1 daireler 119 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Bıı çok özel bir fiyat. Çünkü piyasada böylesi bir fiyattan satılan 2+1 daire neredeyse yok.

PROJE BİLGİSİ: Nşehiı ’de 6 blokta 579 daire bulunuyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Şubat ayı sonuna kadar.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 4 027 I http://www.ozyurtlar.com

“Kazandıracak bölgedeyiz” Tamer Özyurt (Özyurtlar YKB): “Nşehir şu anda

Esenyurt’un en uygun fiyatlı projesi. Esenyurt’ta imar planlan değişti. Artık daha düşük emsalli konutlar yapılacak. Arsa İstanbul’un her yerinde kıymetli. Mevcut arsalar üzerine daha az ev yapınca otomatik olarak fiyatlar yükselecek. Şuanda metrekare fiyatımız bin 400 lira civarında. Haziran ayında metrekare fiyatımızın 2 bin lira olacağına inanıyorum.”

1 7 NEVVISTA RESIDENCE-BEYLİKDÜZÜ

KAMPANYA AYRINTISI: Peşinatı teslime erteleniyor. 120 aya kadar konut kredisi kullandırabiliyor.

PROJE BİLGİSİ: Bu kampanya için 20 daire ayrıldı. Kısa zamanda tükendi. Şimdi tüm daireler için devam ediyor.

KAMPANYA SÜRESİ: 28 Şubat’a kadar sürecek.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 3 427- http://www.newista.com.tr

“Cazip kampanyalarımız sürecek” Haşan Sever (Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu

Başkanı): “Nevvista Residence projemiz lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisi ile Beylikdıızü Metı obüs Istasyonu’nun ve E-5 Otoyolu’nun yanı başında yer alıyor. Beylikdi’ızü’nün en merkezi lokasyonunda deniz manzaralı rezidans konforunu yaşamak ve doğru yatırım yapmak isteyenler için yapmış olduğumuz kampanyanın son derece cazip olduğunu düşünüyoruz.”
1 8 PALLADİUM TOVVER-ATAŞEHİR
KAMPANYA AYRINTISI: Peşin ödemelerde yüzde
3    indirim, 2 ya da 3 adet ofis alımında yüzde 5 indirim. Tam kat (6 adet ofis) alımında ise yüzde 7 indirim imkanı var. Kişiye özel vadeli ödemelerde ise uygun faiz oranlarından yararlanılabiliyor. Ocak ayında başlayan kampanyada ortalama yüzde 5 gibi bir avantaj ile birlikte sıfır peşinat imkanı da sunuluyor.

PROJE BİLGİSİ: Toplam 43 kat, yaklaşık 135 ticariofis için geçerli.

KAMPANYA SÜRESİ: Önümüzdeki 31 Mart’a kadar geçerli.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 4 846, info@palladiumtower.com

“Tam kavsak noktasında” Özcan Tahincioğlu (Tahincioğlu Holding Yönetim

Kurulu Başkanı): “Palladium Tovver projesi Türkiye’nin yeni finans merkezi Ataşehir’de, TEM ve E-5’in kesişiminde Palladium Alışveriş Merkezi ve Residence’ın yanı başında Tahincioğlu tarafından geliştiriliyor. Sınırlı sayıdaki ofislerinden alabilmek için oluşturulan kişiye özel ödeme planları ile şimdi yatırım yapmak 2014 yılında inşaatın tamamlanması ile birlikte değer artışından da yararlanmak adına cazibesini koruyor.”

1 9 RİNGS İSTANBUL-SANCAKTEPE

KAMPANYA AYRINTISI: Yüzde 1 peşinat aylık yüzde 0.79 faiz oranı ve 117 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün. Yüzde 40 peşin ödeyene firma kalan tutarı 36 ay faizsiz ödeme olanağı sağlıyor.

PROJE BİLGİSİ: Bin 500 daire, AVM ve sosyal tesis bulunuyor. Fiyatlar konutlarda 240 bin ile 621 bin lira arasında değişiyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Satış boyunca devam edecek.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 86 00

“Planlı bölge farkı var”

İsmail Öncel (Selin Yapı YKB): “KDV avantajının 2013 öncesi konut projelerine çok olumlu yansıyacağı muhakkak. Kampanyalar da satıyları çok olumlu etkileyecektir. Sancantepe çok önemli bir lokasyon. Yakın gelecekte bu bölgeden konut sahibi olacaklar hem kaliteli konut imkanına sahip olacak, hem de planlı bir bölgede oturma avantajını sağlayacaklardır.”
20    SOYAK (TÜM PROJELERİ)

KAMPANYA AYRINTISI: İstanbul Halkalı’da yer alan Soyak Evostar ve Soyak Parks Aparts, İstanbul’da Zincirlikuyu’da yer alan Soyak Soho’yla İzmir’de inşası devam eden Soyak Siesta ve Soyak Mavişehir Optimus’ta tüm daireler %l KDV taahhüdüyle satışa sunuluyor. Ayrıca Soyak Evostar’da tüm konutlara dayalı döşeli.

PROJE BİLGİSİ: 5 ayrı projede de isteğe uygun konut ve rezidans daireler mevcut.

KAMPANYA SÜRESİ: Projeler süresince devam edecek

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 0 795

“Düşük faiz ekstra cazip” M.Emre Camlıbel (Soyak Holding CEO’su):

“Soyak’ın tüm projelerinde satışlar yüzde yüzde KDV üzerinden yapılıyor. Hem düşük faiz oranları, hem avantajlı yeşil konut kredisi, hem de indirim imkanına sahip projelerimiz bulunuyor.

21    SPRADON VADİ-BAHÇEŞEHİR

KAMPANYA AYRINTISI: Sevgililer Günü’ne özel kampanya yüzde 100 kredi imkânı sağlıyor. Ayrıca projede ev sahibi olmak isteyenler yüzde 75’ini banka kredisi, kalan yüzde 25’i Kuzu Grup bünyesinde 24 ay 0 faiz olarak kullanabilecek. Ayrıca projede kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

PROJE BİLGİSİ: Spradon Vadi’de 544 adet (1+1) ve 483 adet (2+1), 6 adet (2+1 Dubleks), 4 adet (3+1) dubleks daire ve 1 market yer alacak. 71 m2 (1+1) = 154 Bin TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Şubat ayı sonuna kadar.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 58 98

“Su konseptini öne çıkardık” Özen Kuzu (Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi):

“Projemizde özellikle su mimarisini öne çıkarttık. Proje arsasının yüzde 80’ini yeşil alan olarak değerlendirirken; vadi konseptini vurgulamakadına projenin merkezini, süs havuzları ve yüzme havuzuyla hareketlendirdik.”

22    TERRACE (TÜM PROJELER)-İSTANBUL GENELİ

KAMPANYA AYRINTISI: Tüm projelerinde yüzde

1    KDV’li kampanyalarını sürdürüyor. Anlaşmalı bankalarla en uygun faizlerle birden fazla alım seçenekleri sunuyor.

PROJE BİLGİSİ: Terrace Mix, Terrace Tema, Terrace Feri, Asl-ı Bahçe, Terrace Doğa, Terrace Plus’da birbirinden farklı konuttan, rezidansa ve villaya kadar değişik seçenekler sunuluyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Proje bitene kadar

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 2 002.

“Satış sonrasında da müşterimizin yanındayız” Serdar İnan (İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı):

“Her keseye ve seçeneğe uygun imkanlarımız ve konutlarımız mevcut. Tabi çok değişik ve hepsi gelişmeye müsait lokasyonlardayız. Kullandığımız ürün kalitesi sektörde çok uzun yıllardır farkımızı ortaya çıkarmıştır. Bugüne kadar düzenlediğimiz 220 projede, müşterilerimizin hep yanında olduk. Yeni çıkan KDV uygulamaları ile sektörde yeni projenin ortaya konması hem maliyetli olacaktır.”

23    TOYA VISTA

KAMPANYA AYRINTISI: Yüzde 10 peşinat, yüzde 0.61 kredi oranı ile 120 ay vade, ilk 18 ay 900 TL taksit ödemeli seçeneği ile. Yüzde 1 peşinat, yüzde

24    ara ödeme , yüzde 75 banka kredili ödeme seçeneği de var.

PROJE BİLGİSİ: 99 m2 ile 162 m2 arasında değişen 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Projede toplam 132 konut, 7 adet ticari dükkan yer alıyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Şubat sonuna kadar devam edecek.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 0212 590 90 06 http://www.toyavista.com

“Tercih edilen projeyiz”

Zafer Topalofilu (Toya Vista YKB): “Ailelere

yönelik olarak tasarlanan Toya Vista depreme karşı sağlam ve güvenli olması, merkezi konumu, deniz manzarası, ulaşım kolaylığı, rezidans konforunda bir yaşam kalitesi sunması ve avantajlı ödemeseçenekleriyle bölgede konut almak isteyenlerin en çok tercih ettiği proje oldu. Toya Vista’mn uygun ödeme seçenekleri, projenin mükemmel bir yaşam alanı ya da güvenilir bir yatırım fırsatı olarak ilgi görmesinde etkili oluyor.”

24    UNİKONUT-İSPARTAKULE

KAMPANYA AYRINTISI: Şirket bünyesinde uygulanan 48 ay sıfır faiz uygulaması ile banka kredisi kullanmadan ve kredi maliyetine katlanmadan ödeme imkanı var. Banka kredili modelde ise yalnızca yüzde 1 peşinat alınarak, düşük faiz oranlı ve dosya masrafsız kredi kullanabilme imkanları mevcut.

PROJE BİLGİSİ: Proje 24.500 m2 alan içerisinde,

11    blok ve 361 konuttan oluşmakta ve 1+1, 2+1,

3+1, 4+1 ve 5+1 daire planlarını ihtiva ediyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Şubat ayı sonuna kadar.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 0 212 405 05 70 -www.unikonutispartakule.com -facebook.com/unikonut

“İlk sakinler akademisyenler” Adnan AKYÜZ (UNİKONUT Genel Müdürü):

“Projede Türkiye de ilk ve tek olarak kullanılacak olan Platenaryum (Gezegen Evi) bulunuyor.

Satışlar ilk etapta sadece İstanbul Üniversitesi öğretim üyelerine yönelik yapıldı. Projenin mimari olarak en dikkat çeken unsuru ise tamamı ile modern bir sitede klasik apartman duygusunu yaşatabilmesidir. Blok katlarında sadece 2 adet daire olması sözkonusu durumu sağlamaktadır.”

25    VADİSTANBUL-MASLAK

KAMPANYA AYRINTISI: Bin 111 daireden, 95 tanesi yüzde 18’e dahil. Akbank, İş, Garanti, Odeon Bank, Vakıfbank ve Kuveyt Türk ile özel anlamalarıvar. 60 aya kadar vadede 0.76’dan başlıyor. 120 ay ise 0.78 faiz oranı ile satış yapılıyor.

PROJE BİLGİSİ: Bin 111 daireden yalnızca 95 tanesi yüzde 18 KDV ile satılıyor. Geri kalanı yüzde 1 KDV ile satılıyor.

KAMPANYA SÜRESİ: Satıylar boyunca devam edecek.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 444 53 35

“Satışlarımız baharda daha da artacak” Mine Akgül (Vadistanbul Satış Müdürü): “İki ay

gibi kısa bir süre içerisinde bin 111 daireden 489 adetini sattık. Bu büyük bir başarıdır. Önümüzdeki dönemde özellikle Mart ve Nisan ayları ile birlikte satışlarımız büyük ilerleme kaydedecektir. Gayrımenkulün en iyi projesiyiz. Güçlü altyapımız ve deneyimimizle üstün hizmetler sunacağız.”

26    WORK-SQllARE-KURTKÖY

KAMPANYA AYRINTISI: Yüzde 12 KDV’li satışlar, cazip faizli imkanlarla birleştirildi.

KONUT BİLGİSİ: Projenin kaba inşaatının yüzde 40’ı tamamlandı. Satıştaki tüm üniteler için kampanya geçerli.

KAMPANYA SÜRESİ: Satışların tamamlanmasına kadar devam edecek.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 0216 702 11 11 info@work-square.com

“En iyi altyapıya sahibiz” Ertürk Mavuk (MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi):

“Her geçen gün bölgeye olan talep artıyor. Öncelikli ilgi bölgedeki yüzde 1 KDV’li projelere olmak üzere Kurtköy’de satışların daha da hızlanacağını düşünüyorum. Çünkü İstanbul’da en iyi altyapıya sahip, gecekondu görüntülerinden ıızak ve şehre sadece 15 dakika mesafede olan Kurtköy Bölgesi, tüm bu özellikleri ile emlak sektörünün parlayan yıldızı olarak yükseliyor.”

Reklamlar

About konutprojeler

İş Fikirleri
Bu yazı Haberler içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s