Liberty Sigorta’dan alternatifli konut sigorta paketleri

Liberty Sigorta, çeşitlendirdiği Canım Evim sigorta paketleri ile müşterilerinin konut ürünü ihtiyaçlarının tümüne alternatifli seçenekler sunuyor.

HAYATTAKİ en değerli yaşam alanınız olan eviniz, siz farkında olmadan her gün onlarca riskle karşı karşıya kalıyor. Oysaki sizi her türlü tehlikeden koruyan evinizin de korunmaya ihtiyacı var. Liberty Sigorta da, bu ihtiyaca yönelik sunduğu ve kapsamlı teminat yapısı ile beğeni toplayan Liberty Canım Evim poliçesini çeşitlendirdi. ‘Liberty Canım Evim Mini’, ‘Liberty Canım Evim Esnek’ ve ‘Liberty Canım Evim Maksimum’ paketleri ile farklı segmentlerdeki müşterilerin konut ürünü ihtiyaçlarının tümüne alternatifli seçenekler sunuyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Liberty Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Arışan, daha önce Liberty Canım Evim adıyla çıkardıkları konut sigortasının piyasadaki en kapsamlı konut sigortalarından biri olduğunu belirtti. Arışan, “Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda değerlerini koruma altına alıyoruz. Bunun için de acente ve müşterilerimizi sürekli dinliyor, gelişen ve farklılaşan ihtiyaçlarına uygun teminatlar sunuyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayabilmenin yolu, onları segmentlere ayırmaktan geçiyor” dedi.

Scgmente edilmiş ürünlerle avantaj yaratmayı son derece önemsediklerini ifade eden Arışan, “Mevcut Liberty Canım Evim Sigorta Paketimizi, Mini, Esnek ve Maksimum olmak üzere üç alternatif halinde sunarak fonksiyonel kılıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyacı olan korumayı satın almalarına olanak sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

ihtiyaç ve talebe uygun paketler oluşturulabilecek

Sundukları paketler dahilinde, sadece konutun ve içindeki eşyaların değil, aile bireyleri, ev sahibi, kiracı ve komşuların da güvence altına alınabildiğini belirten Arışan, “Liberty Canım Evim Sigorta Paketleri’nde standart bir konut sigortasının içerdiği teminatlara ek olarak birçok fonksiyonel teminat seçenekleri yer alıyor. Ürünümüzün opsiyonel teminat yapısı sayesinde; ‘Liberty Canım Evim Mini Paket’, ‘Liberty Canım Evim Esnek Paket’ ve ‘Liberty Canım Evim Maksimum Paket’ ürün alternatifleri ile müşterilerimiz gerçek ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun sigorta paketini oluşturabilecek. Müşterilerimiz ayrıca Liberty Sigorta Yardım teminatı ile 7 gün 24 saat evlerinde gerçekleşebilecek su ya da elektrik tesisatı arızalan, cam hasarları ve çilingir ihtiyaçları için hizmet alabilecek, tıbbi bilgi ve danışmanlık desteğinden de faydalanabilecek” ifadelerini kullandı.

 

Reklamlar

About konutprojeler

İş Fikirleri
Bu yazı makale içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s