Capitol’de Büyük Değişim

Capitol, İstanbul’un en eski AVM’lerinden biri. 1993 yılında kapılarını açan Capitol bulunduğu konum itibariyle de her daim iyi iş yapan AVM’lerden biri oldu.

Ziyaretçi sayısı birçok AVM’yi kıskandıracak boyutlara ulaştı. Bu başarısı gözlerden kaçmadı ve 2005 yılında ICSC “Avrupa’nın En iyi Alışveriş Merkezi” ödülünü aldı. 23 yıl az bir zaman değil. Haliyle aradan yıllar geçince yenilenmek de gerekiyor.

Geçtiğimiz dönemde Capitol’de büyük bir renevasyon başladı. Zemin kattaki food court alanı dördüncü kata taşınıyor. Capitol’de, bu süreçte bazı markalar çıkarken bazı markalar da giriş yapıyor. Bu markalardan biri de LC Waikiki. Daha önce birinci katta yer alan Marks&Spencer’in bulunduğu alan LC Waikiki’ye ayrılmış.

Arkadaşımız Meral Candan’ın edindiği bilgiye göre, Marks&Spencer Capitol mağazasını kapatmış. Mayıs ayında açılacak olan LC Waikiki Capitol’e ilk defa giriş yapmış olacak. Yine uzun yıllardır mekanda bulunan Pierre Cardin de buradan çıkıyormuş. Birkaç ayı kapsayacak renovasyon sonrası Capitol’de başka yeniliklerle karşılaşacağımız aşikar. Yeni bilgiler edindikçe sizlere bu sayfalardan duyurmaya devam edeceğiz…

Reklamlar

About konutprojeler

İş Fikirleri
Bu yazı Haberler içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s